Jste zde: Úvod - O společnosti - > Profil společnosti

Profil společnosti

Současnost

TSE spol. s r.o. je výrobní společností, která působí na tuzemském i zahraničním trhu v oboru elektroniky a elektrotechniky.

Všem svým zákazníkům jsme schopni nabídnout výrobky, včetně dodávky projektu, montáže, instalace, zaškolení a záručního i pozáručního servisu. V naší činnosti se promítá více než 40 let zkušenosti a tradice ve výrobě elektrotechniky. Tyto zkušenosti jsou podporovány úspěšnou implementací systému řízení jakosti podle norem ISO 9001 a ISO/TS 16949.

Naše historie

Historie firmy TSE spol. s r.o., nástupce státního podniku Tesla Karlín sahá až do roku 1959.
Právě v tomto roce vzniká v jihočeské metropoli, Českých Budějovicích, závod Tesly Karlín Praha, který se jako první ve městě i okrese zabýval elektrotechnickou výrobou. Konkrétně se jednalo o komponenty pro veřejné telefonní ústředny. Zpočátku to byly kabelové formy, v dalších letech se začal závod orientovat na složitější elektronické výrobky.

V osmdesátých letech se závod začal specializovat na výrobu desek plošných spojů, dále řadu elektronických výrobků pro testování v telekomunikacích a výrobu desek plošných spojů pro přenosné televizory. Díky této specializované výrobě zde nacházeli široké uplatnění kvalifikovaní pracovníci všech kategorií.

V rámci privatizace v roce 1992 odkoupila závod Tesly Karlín soukromá firma TSE spol. s r.o. Nosný výrobní program navazující na tradici a zkušenosti z výroby pro telekomunikace zůstal zachován. Kromě výrobních služeb pro elektrotechniku postupně přibyly další výrobní obory : zdravotní technika a městský mobiliář.